fbpx

Osobní nákup

Naše produkty můžete zhlédnout na těchto stránkách v sekci sortiment, zboží si můžete koupit v našich kamenných obchodech prodejny, kde vám naši školení zaměstnanci rádi poradí.

Bezobalový prodej

Bez obalový nákup je pro ty, kteří nechtějí platit za obaly, ale pouze jen za sortiment. V naších prodejnách jsou nebalené, volně sypané produkty, které si můžete sami navážit do svých obalů. Ušetříte tak za obal a nejste nuceni kupovat takzvaně “ZAJÍCE V PYTLI“.

Pšenice v pytli
VELKOBOCHOD

Jen pro registrované

1. REGISTRACE

Pod tlačítkem Registrovat se napište svůj email a heslo, které budete používat pro vstup do velkoobchodu.

2. PROCES SCHVÁLENÍ REGISTRACE

Napište nám na email: farma@kublak.cz pod jakým emailem jste se zaregistrovali a připojte informace o Vás a proč se chcete stát velkoodběrateli, případně můžete volat na mobil 607 150 266.
Po vyhodnocení Vašeho požadavku Vám aktivujeme možnost velkoobchodního nákupu.

3. PROCES NAKUPOVÁNÍ

Při každém dalším vstupu na náš velkoobchod se přihlásíte svým emailem a heslem, které jste si zvolili v bodě 1. Otevře se vám ceník zboží za zvýhodněné ceny, které si u nás objednáte telefonicky (558 668 164) nebo přes e-shop.

4. SMLOUVA

V případě vašeho zájmu Vám zašleme smlouvu k podpisu a po jejím doručení podepsané zpět na naši adresu.

5. OBJEDNÁVKY

Zboží si můžete objednat od 6:00 do 17:00 den před dodáním. Zadejte nám místo a čas, kde vám máme zboží dovézt. Náklady na dopravu se Vám neúčtují.

Bližší podmínky jsou uvedeny ve smlouvě mezi dodavatelem a odběratelem.

 

Jakékoli dotazy vám zodpovíme na tel.:

558 668 164

607 150 266